MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul/Kurum Web Siteleri Kullanıcı Bilgileri

Okul/Kurum Web Siteleri Kullanıcı Bilgileri

Okul/Kurum web siteleri yönetim paneli, okul/kurum Müdürlerimizn T.C Kimlik Numaralarına tanımlatılmış olup, okul/kurum Müdürlerimiz T.C Kimlik Numaraları ve Kişisel Mebbis şifreleri ile yönetim paneline giriş yapabileceklerdir. 

 

Web Sitesi Yönetim Paneline Nasıl Girilir?

Web Sitemiz ( http://bulanik.meb.gov.tr ) anasayfasında (sağ üst köşe) Bağlantılar menüsünde bulunan Web site Yönetim Paneline Giriş linkine tıkladıktan sonra açılan sayfadaki açılır kutudan okulunuzu seçtip BURAYA TIKLAYINIZ butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan T.C. Kimlik Numaranızı ve Kişisel MEBBİS şifrenizi girerek yönetim paneline giriş yapabilirsiniz.

Yönetim Paneline girdikten sonra "Kullanıcılar" linkine tıklayarak alt kullanıcı ekleyebelir, kullanıcı rolü belirleyebilir,  web sitesini yönetebilirsiniz. Konu ile ilgili görseller aşağıdadır, resimlerin üstüne tıklayarak tam boy görüntüleyebilirsiniz.

 

İçerik yönetimi ile ilgili videolara 2. resimde 4 numara gösterilen linke tıklanarak erişilebilir. Söz konusu linkte web sitesi yönetimi ile ilgli her türlü eğitim videosu mevcut olup konunun detaylarının araştırılmadan Müdürlüğümüzün aranmaması rica olunur.

24-10-201624-10-201624-10-2016

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.