MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTSAS sınavında Görevli İdareci, Öğretmen ve Personellerin Dikkatine!

MTSAS sınavında Görevli İdareci, Öğretmen ve Personellerin Dikkatine!

27/08/2016 tarihinde 11:00-12:00 saatleri arasında  İlçemiz Bulanık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İlçemiz Bulanık İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacak olan Motorlu Taşıt Sürücü Adayları 2016-3 ve 2016-4 Yazılı Sınavında görevli öğretmen, idareci ve personellerin sınav saatinden en az bir saat önce görev yerlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Görev yerlerine geç gelenler veya hiç gelmeyenler hakkında işlem yapılacak olup bir yıl süre ile hiç bir sınavda görev alamayacaktır. 

 

ÖNEMLİ 1: Sınavda görevlendirilen öğretmenlerin cep telefonlarına bilgilendirme mesajları gönderilmiş olup, MEBBİS Kişisel Bilgiler Modülünde güncellenmeyen telefon numaraları v.b sebeplerden bilgilendirme mesajı alamayanları MEBBİS >> Sınav İşlemleri >> Sınav Görevlerim Modülünden kontrol etmeleri gerekmektedir.

ÖNEMLİ 2: Sınavda görevli Salon Başkanı ve Gözetmenlerin Bina Sınav Komisyonu tarafından dağıtılacak Salon Görevlileri İşlem Basamakları doğrultusunda iş ve işlemleri yapmaları, ilk defa görev alanların özellikle sınav poşetlerini açıp kapatırken Bina Sınav Komisyonundan yardım almaları, herhangi bir aksaklığı meydan verilmemesi aksi takdirde Bakanlık Sınav Değerlendirme/Gözlem komisyonlarınca araştırma/inceleme/soruşturma açılacağının bilinmesi gerekmektedir.


ÖNEMLE DUYURULUR.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.