MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTSA sınavında Görevli İdareci, Öğretmen ve Personellerin Dikkatine!

MTSA sınavında Görevli İdareci, Öğretmen ve Personellerin Dikkatine!

08/10/2016 tarihinde 11:00-12:00 saatleri arasında  İlçemiz Bulanık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacak olan Motorlu Taşıt Sürücü Adayları 2016-5 Yazılı Sınavında görevli öğretmen, idareci ve personellerin sınav saatinden en az bir saat önce görev yerlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Görev yerlerine geç gelenler veya hiç gelmeyenler hakkında işlem yapılacak olup bir yıl süre ile hiç bir sınavda görev verilmeyecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkezi Sistem Sınav Yönergesi İçin Tıklayınız 

Sınavda Dikkat Edilecek Hususlar İçin Tıklayınız

Sınavda Görevli Öğretmen ve İdareci Listesi

Salon Görevlileri İşlem Basamakları İçin Tıklayınız

Bina Sınav Komisyonunca Sınav Öncesi/Sonrası Yapılacak İş ve İşlemler İçin Tıklayınız

Sınav Öncesi/Sonrası Tutanağı İçin Tıklayınız

Salon Tutanağı İçin Tıklayınız

 

NOTLAR:

Üst Yazı için tıklayınız

Yapılan incelemelerde MEBBİS Kişisel Bilgiler Modülünde bazı öğretmen ve idarecilerimizin banka IBAN numaralarının yanlış/hatalı olduğu tespit edilmiştir. 08/10/2016 tarihinde MTSA yazılı sınavında ve daha sonraki sınavlarda görev alacak öğretmen ve idarecilerin KİŞİSEL MEBBİS kullanıcı bilgileri ile sisteme girerek banka IBAN numaralarını kontrol etmeleri gerekmektedir. Banka IBAN numarası yanlış olanların en geç 07/10/2016 tarihi saat 12:00´a kadar Müdürlüğümüze şahsen başvurarak banka IBAN numaralarını düzelttirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde sınav görev ücreti hesaplarına geçmeyecek olup tüm sorumluluk kurum Müdürlüklerinde ve kendilerinde olacaktır. Müdürlüğümüzce herhangi bir ödeme yapılmayacak olup konunun kurumunuzdan görevli tüm öğretmen, idareci ve personellere imza karşılığı duyurulması gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ 1: Sınavda görevlendirilen öğretmenlerin cep telefonlarına bilgilendirme mesajları gönderilmiş olup, MEBBİS Kişisel Bilgiler Modülünde güncellenmeyen telefon numaraları v.b sebeplerden bilgilendirme mesajı alamayanların MEBBİS >> Sınav İşlemleri >> Sınav Görevlerim Modülünden kontrol etmeleri gerekmektedir.

ÖNEMLİ 2: Sınavda görevli Salon Başkanı ve Gözetmenlerin Bina Sınav Komisyonu tarafından dağıtılacak Salon Görevlileri İşlem Basamakları doğrultusunda iş ve işlemleri yapmaları, ilk defa görev alanların özellikle sınav poşetlerini açıp kapatırken Bina Sınav Komisyonundan yardım almaları, herhangi bir aksaklığı meydan verilmemesi aksi takdirde Bakanlık Sınav Değerlendirme/Gözlem komisyonlarınca araştırma/inceleme/soruşturma açılacağının bilinmesi gerekmektedir.

 

NOT: Kurumunuzdan görevli personel listesine KURUMSAL MEBBİS kullanıcı bilgileri ile sisteme girerek Sınav İşlemleri Modülü >> Raporlardan ulaşabilirsiniz.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.