MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTSA Sınav Görevlileri IBAN kontrolü (ACELE ve GÜNLÜ)

MTSA Sınav Görevlileri IBAN kontrolü (ACELE ve GÜNLÜ)

Üst Yazı

Yapılan incelemelerde MEBBİS Kişisel Bilgiler Modülünde bazı öğretmen ve idarecilerimizin banka IBAN numaralarının yanlış/hatalı olduğu tespit edilmiştir. 27/08/2016 tarihinde MTSA yazılı sınavında görev alan öğretmen ve idarecilerin KİŞİSEL MEBBİS kullanıcı bilgileri ile sisteme girerek banka IBAN numaralarını kontrol etmeleri gerekmektedir. Banka IBAN numarası yanlış olanların en geç 29/08/2016 tarihi saat 12:00´a kadar Müdürlüğümüze şahsen başvurarak banka IBAN numaralarını düzelttirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde sınav görev ücreti hesaplarına geçmeyecek olup tüm sorumluluk kurum Müdürlüklerinde ve kendilerinde olacaktır. Müdürlüğümüzce herhangi bir ödeme yapılmayacak olup konunun kurumunuzdan görevli tüm öğretmen, idareci ve personeller imza karşılığı duyurulması hususu;

Önemle duyurulur.

 

NOT: Kurumunuzdan görevli personel listesine KURUMSAL MEBBİS kullanıcı bilgileri ile sisteme girilerek Sınav İşlemleri Modülü >> Raporlardan ulaşılabilir.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.