MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi BT Rehber Öğretmen Görevlendirilmesi

Fatih Projesi BT Rehber Öğretmen Görevlendirilmesi

 

Bilindiği üzere Fatih Projesi ile tüm sınıflarımıza bilişim teknolojileri kurulmaktadır. Sınıflarımıza kurulan bu donanımların ve sağlanan ders İçeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı için bilişim teknolojileri konusunda rehberlik ihtiyacı olacağı Bakanlığımızın ilgi yazıları ile bildirilmiş olup, bu kapsamda belirtilen esaslar doğrultusunda 2016-2017 eğitim öğretim yılı I. dönem (19 Eylül 2016-20 Ocak 2017 tarihleri arasında )BT Rehber Öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

Bakanlığımızın ilgi yazısının birinci maddesinde belirtildiği üzere "Etkileşimli tahtaları kurulmuş, ağ altyapısı tamamlanmış, internet erişimi sağlanmış ve tablet bilgisayarları dağıtılmış okullara" öncelikli görevlendirme yapılır denildiğinden, BT Rehber Öğretmen görevlendirmelerinde Faz-1 okullarının görevlendirmelerine öncelik verilecektir.

Görev almak isteyen öğretmenler başvuru dilekçelerini ve eklerini kadrolarının bulunduğu okul müdürlüklerine müracaat edeceklerdir.Görev dilekçe formunun doldurularak  acilen mail adresimize taratılıp atılması ve dilekçe formunun orjinali 23.09.2016 tarihine kadar ilgili Şube Müdürüne teslim edilmesi gerekmektedir.Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgili yazısında; Fatih Projesi kapsamında donanım kurulumu tamamlanan okullarımızda Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirmesi ile ilgili açıklamalar ve formlar ektedir.

Okul müdürleri ilgi yazı esasları doğrultusunda okulunda görevlendirilecek bir öğretmenin başvurusunu ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bildirecektir, ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri 23Eylül 2016 tarihine kadar tüm başvuruları DYS sistemi üzerinden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne göndereceklerdir.

 

 

mail : btkoordinator49@meb.gov.tr

 

 

Ek 1 İçin Tıklayınız

Ek 2 Görev Talep Dilekçesi İçin Tıklayınız

V Sınıf İçi Gözlem Formu İçin Tıklayınız 

Ek 3 BTR Görevleri İçin Tıklayınız

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.