MUŞ BULANIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları (Yaz Dönemi) Onay Formları

Destekleme ve Yetiştirme Kursları (Yaz Dönemi) Onay Formları

Yaz Dönemi Kurs Başvurusunda Bulunan Okul/Kurumların Dikkatine!

Okul/Kurs Müdürleri ile 27/06/2016 tarihinde saat 10:30´da Yalçın TUNÇEL başkanlığında Müdürlüğümüzde toplantı yapılacaktır.

Destekleme ve Yetişltirme Kursları (yaz dönemi) ilgili kılavuza göre iş ve işlemlerin yapılması ve kursla ilgili onay formunun 28.06.2016 mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubesine elden teslim edilmesi gerekmektedir. (E-Kurs Modülü üzerinden müracaat etmeyen öğretmenlerin onay formuna kesinlikle yazılmaması gerekmektedir.)  

ÖNEMLİ NOT: Kurs devam ederken  kurstan öğretmen ayrılması/kursa öğretmen başlaması halinde ayrılan/başlayan öğretmene ilişkin mutlaka Müdürlüğümüzden onay alınmalı, alınan onayın bir nüshası Müdürlüğümüzde bir nüshası okul/kurs müdürlüklerinde bırakılmadılıdır. Onay alınmadan ayrılan/başlayan öğretmenler ile ilgili tüm sorumluluk okul/kurs müdürlüklerinde olup haklarında yasal işlem yapılabilecektir.

 

Gereği Önemle Rica Olunur.


Kurs Onay Belgesi ve Eki İçin Tıklayınız

Ders Programı İçin Tıklayınız (Ders Programı Okula/Programa göre düzenlenebilir, form örnektir.)

Sınıf Listeleri İçin Tıklayınız


 

Duyuru İçin Tıklayınız

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ek Ders Ücretleri İçin Tıklayınız

Genel Esaslar İçin Tıklayınız

 

2015-2016 ÖĞRETİM YILI DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI 2. VE 3. DÖNEM E-KLAVUZ ve İŞ TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ

--Kurs Başvurusu Tanıtım Videosu

--Kurs Öğretmen Başvurusu Tanıtım Videosu

--Kurs Öğrenci EBA Şifresi Tanımlama Tanıtım Videosu

 

Dikkat Edilecek Hususlar:

  • 5-Yaz kursları 20-Haziran -10 Eylül 2016 tarihleri arasında istenilen bir başlangıç ve bitiş tarihi seçilerek yapılabilecektir.

  • 4-Devam devamsızlık girişlerinin sağlıklı yapılabilmesi için ders programı iş ve işlemlerinin zamanında ve düzenli yapılması gerekmektedir.

  • 3-2015-2016 öğretim yılında 5, 6, 7, 9, 10 ve 11.sınıflarda öğrenim gören öğrencilerimize hazırlık mahiyetinde bir üst sınıf dersleri tanımlanacaktır.

  • 6- e-Kurs modülü üzerinden yapılacak iş ve işlemler aşağıdaki iş takvimine göre kılavuzda belirtilen tarihler çerçevesinde yapılacaktır.

Zafer Mahallesi 49500 Bulanık / MUŞ - 0436 311 20 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.